Bliźniak w cenionej okolicy 3 min od SKM

Wyjątkowy stan deweloperski plus budowany w technologii tradycyjnej przy użyciu materiałów najwyższej jakości (porotherm, wełna mineralna, dachówka ceramiczna, okna drewniane, okiennice, granitowe wykończenia) z bardzo dużą dbałością o każdy szczegół na wszystkich etapach budowy.

Przyziemie: opcjonalnie garaż na 2 samochody lub doświetlone dużym oknem (załączone zdjęcia pokazują mozliwość zagospodarowania tego poziomu jako pomieszczenia 70 mkw do dowolnej aranżacji (osobne mieszkanie lub biuro, salon z biblioteką i kominkiem lub wygodna kuchnia z jadalnią) pomieszczenie gospodarcze (pralnia, piec co) z łazienką

Parter: hall, łazienka, kuchnia w aneksie, salon z miejscem na kominek i wyjściem na słoneczny taras od strony południowej

Piętro: 3 sypialnie, łazienka

Poddasze: przestrzeń do dowolnej aranżacji ze schodami z jednej z sypialni (idealne rozwiązanie na dwupoziomowy pokój dla dzieci lub sypialnię z gabinetem)

Dom położony w cenionej okolicy osiedla Radość z bardzo szybkim dostępem do komunikacji, w bezpiecznym, zabudowanym sąsiedztwie, ze wszystkimi mediami miejskimi, w pobliżu pełnej infrastruktury osiedlowej (szkół, przedszkoli, sklepów, placu zabaw, terenów spacerowych i lasu), w komfortowej odległości od planowanej obwodnicy. Dom będzie całkowicie wykończony z zewnątrz (przedstawione zdjęcia nawiązują do stylu i charakteru domu) a wewnątrz Nabywcy pozostaną do wykończenia jedynie podłogi, pomalowanie ścian, włączniki elektryczne, kontakty, parapety, kuchnia, łazienki, drzwi wewnętrzne, schody wewnętrzne i wewnętrzne balustrady). Budynek otaczać będzie kameralny ogród porośnięty starodrzewem, zadbany trawnik z automatycznym podlewaniem, dekoracyjny podjazd wyłożony kostką granitową i gwarantujące prywatność murowane ogrodzenie. Do sprzedaży obie połowy bliźniaka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, Kupujący nie płaci prowizji.

Informacje

  • Id oferty: DO-07042017
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 170 m2
  • Powierzchnia działki: 400 m2
1180000 zł