Budynek 3 lokalowy w doskonałej lokalizacji starego Anina

Solidny, funkcjonalny dom idealny dla wielopokoleniowej, dużej rodziny lub/i na cele prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej, takiej jak np. prywatna przychodnia (w okolicy znajduje się kilka cenionych szpitali).

Dom został wybudowany w 1991 roku w technologii tradycyjnej,  z dbałością o to aby swoim użytkownikom służył przez lata.

Zaprojektowany tak, aby wygodnie mogły w nim mieszkać nawet 3 rodziny.

Przyziemie (wysokie): garaż na 2 samochody (obecnie pracownia malarska), kotłownia z pralnią, korytarz, duże pomieszczenie magazynowe, wc, schowek

Wysoki parter z oddzielnym wejściem z zewnątrz ale również z klatki schodowej: wiatrołap, hall z dużą szafą, duży salon z czynnym kominkiem i wyjściem na wygodny taras (strona południowa), kuchnia (w pełni wyposażona: piekarnik, zmywarka, okap, kuchnia elektryczna), toaleta, łazienka (z wanną i prysznicem), 2 duże sypialnie, hall w części sypialnianej.

I piętro: wiatrołap, hall z dużą szafą, duży salon z kominkiem i wyjściem na balkon (strona południowa), kuchnia (w pełni wyposażona), toaleta, łazienka, 2 duże sypialnie, hall w części sypialnianej.

Poddasze: hall, kuchnia, salon, 2 sypialnie, łazienka, balkon (strona południowa)

Dom jest podłączony do wszystkich mediów miejskich (gaz, prąd, woda miejska, kanalizacja, światłowód)

Dodatkowym atutem jest malowniczy ogród porośnięty dębami. Okolica rezydencji z doskonałym dostępem do komunikacji. W pobliżu tereny leśne.

Zapraszam na prezentację nieruchomości, Kupujący nie płaci prowizji biura.

Informacje

  • Id oferty: DO-Anin-080422
  • Lokalizacja: Anin
  • Powierzchnia: 500 m2
  • Powierzchnia działki: 1200 m2
3500000 zł