Dom dla dużej rodziny

Wygodny dom po rozbudowie do częściowego wykończenia, położony w spokojnej okolicy, w pobliżu komunikacji i szkoły. Ładna, częściowo zadrzewiona działka, bezpieczne sąsiedztwo. Idealny dla licznej rodziny.

Piwnica: pomieszczenia gospodarcze pod częścią domu
Parter: wiatrołap (ok. 3 m2) z miejscem na szafę ścienną, hall otwarty na kuchnię z jadalnią (30 m2) i kominkiem, salon (30 m2 do wykończenia) z wyjściem do ogrodu, gabinet (19,5 m2 do wykończenia), łazienka (z prysznicem i miejscem na pralkę), toaleta, spiżarnia, garaż na 2 samochody
Piętro: hall, 4 sypialnie (12 – 14 m2), łazienka (z wanną i toaletą), duży pokój (do wykończenia 50 m2 – w projekcie pokój z kuchnią i jadalnią dla opiekunki lub seniora rodu; stan surowy zamknięty) oraz druga łazienka (5,5 m2 bez wylewki; doprowadzone instalacje)

Dom rozbudowany w 1999 roku z budynku typu „baba jaga” (ok. 50 m2, lata 60) do obecnej wielkości 212 m2 powierzchni użytkowej, nowa część zamieszkała w 2005 roku. Techologia mieszana: cegła ceramiczna (starsza część oraz wewnętrzne ściany wraz ze ścianami konstrukcyjnymi w nowej części), ytong + ocieplenie + tynk (do malowania lub tynku akrylowego); dach kryty papą – przygotowany do położenia dachówki ceramicznej; stolarka okienna drewniana mahoniowa (również w części nie wykończonej; okna wzmocnione). Na podłogach terakota (wiatrołap, hall, jadalnia z kuchnią oraz łazienki), wykładziny na wylewkach (hall i sypialnie na piętrze), przygotowane stopnie dębowe do obłożenia schodów wewnętrznych. Do wykończenia: salon i gabinet na parterze (zrobiona instalacja elektryczna, ogrzewanie oraz wylewki; bez tynków), pokój nad salonem.
Media: woda własna, ogrzewanie gazowe (nowy piec dwufunkcyjny z zasobnikiem 160 l) oraz kominkowe (kominek w jadalni z rozprowadzeniem nawiewu w nowej części domu; możliwość zrobienia drugiego kominka w salonie lub pokoju nad salonem – stropy terriva), szambo własne; utwardzona ulica, wygodny dojazd. Instalacje alarmowe, tv oraz telefoniczne w ścianach; jedna brama garażowa automatyczna (do drugiej można podłączyć siłownik). Dom ciekawie i wygodnie zaprojektowany. Bardzo dogodna lokalizacja – cisza, spokój, bezpieczna okolica, a w pobliżu komunikacja autobusowa, sklepy i szkoła. Działka częściowo zadrzewiona, dzięki dogodnemu usytuowaniu budynku sprawia wrażenie większej niż wynika to z metrażu.

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!.

Informacje

  • Id oferty: falenica-DO-402
  • Lokalizacja: Falenica
  • Powierzchnia: 212 m2
  • Powierzchnia działki: 660 m2
880000 zł