Dom idealny na cele mieszkalne i biurowe

Lokalizacja w Centrum Radości w cichej okolicy, wygoda i komfort, 3 min od SKM, cena do negocjacji

Dom wolnostojący położony w centrum osiedla, w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji, z możliwością połączenia funkcji mieszkalnej z gospodarczą. Bardzo dobre sąsiedztwo, w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, wygodny dojazd, cicha ulica.

Przyziemie: wysokie pomieszczenia gospodarcze (powyżej 3 m) – pracownia (ok. 30 m2), pokój, kotłownia
Parter: hall, salon z kominkiem i wyjściem na taras i do ogrodu (południowy – zachód), gabinet, duża wyposażona kuchnia, łazienka (z prysznicem i toaletą); garaż na 3 samochody (z możliwością użytkowania jako dodatkowe mieszkanie z osobnym wejściem)
Piętro: hall, 4 sypialnie (w tym sypialnia z przejściem do pokoju rekreacyjnego), łazienka (z wanną i toaletą)

Dom wybudowany w 1992 roku w technologii tradycyjnej (pustak ceramiczny max), dach kryty blachodachówką; część garażowa dobudowana w 1999 roku; stolarka okienna nowa plastikowa (parter) oraz drewniana (przyziemie i piętro). Na podłogach terakota (cały parter, łazienki, część przyziemia), klepka dębowa (pokoje). Przyziemie do remontu i adaptacji. Media: ogrzewanie gazowe, woda własna, szambo własne, w ulicy wszystkie media miejskie. Wygodny dom  dla dużej rodziny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej – doskonała komunikacja, bezpieczna lokalizacja. Ceniona okolica, ładna, kameralna działka.

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!

 

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-221122
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 400 m2
  • Powierzchnia działki: 899 m2
1700000 zł