Dom w okolicy SKM gotowy do wprowadzenia

Zadbany, komfortowy dom wolnostojący położony w znakomitej pod względem komunikacji lokalizacji. Idealny dla osób prowadzących działalność gospodarczą w domu lub dla rodziny wielopokoleniowej – na działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczy z garażem.

Piwnica: pomieszczenie do pracy, sala kinowa i rekreacyjna z wyjściem na patio, toaleta, pralnia i kotłownia

Parter: hall wejściowy, toaleta, słoneczny salon z jadalnią, kuchnia

Piętro: 3 sypialnie i łazienka z wygodnym prysznicem z biczami wodnymi i ławeczką (dodatkowo w łazience znajduje się zsyp na pranie – prowadzący do pralni w piwnicy)

Dom całkowicie podpiwniczony wybudowany w 1956 roku i gruntownie wyremontowany w 2012 roku, z dużą dbałością o komfort mieszkania (rekuperacja, bardzo dobra izolacja cieplna domu, najwyższej klasy okna antywłamaniowe-bardzo dobrze izolujące, drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe w wybranych pomieszczeniach, instalacja sieciowa LAN we wszystkich pokojach podłączona do Neostrady, wysokiej klasy system alarmowy z czujkami dymu, gazu i zalania, możliwość oglądania różnych kanałów tv w tym samym czasie w salonie i sali kinowej – dzięki nc+ multiroom). W piwnicy istnieje mozliwość zamontowania akwarium powyżej 1000 litrów (pomieszczenie ma wzmocniony strop). Dom podłączony jest do kanalizacji. Ogrzewanie gazowe, woda własna z bardzo dobrym filtrem wody eliminującym mangan i żelazo (istnieje również możliwość podłączenia do wody miejskiej). Na działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczy z garażem o powierzchni 55 m.kw (+poddasze).

Lokalizacja domu zapewnia bliskość SKM, szkół (ul. Wilgi i ul. Bajkowa) oraz kilku szkół prywatnych, przedszkoli, supermarketów (K&M, Tesco, Netto, Społem w promieniu 500 m) , przychodni, kościoła. dom jest bardzo jasny, zadbany, gotowy do wprowadzenia.

Zapraszam do oglądania domu i składania ofert Sprzedającym, Kupujący nie płaci prowizji.

Ewa Głębicka Langner 608.670.988

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-06052016
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 180 m2
  • Powierzchnia działki: 793 m2
1315000 zł