Dom wolnostojący z opcją domu dwurodzinnego z piękną działką

Dom wolnostojący z lat 50. po remoncie wnętrz i instalacji położony przy reprezentacyjnej ulicy w pobliżu centrum Radości.

Piwnica: 2 pomieszczenia gospodarcze
Parter: gabinet (20 m2), pokój (20 m2) z wyjściem na werandę (11,4 m2), kuchnia (11,09 m2), łazienka (2,6 m2), hall z klatką schodową
Piętro: hall, kuchnia (5,14 m2) ze spiżarnią, salon (20,35 m2) z wyjściem na taras, 2 sypialnie (20,35 m2 i 7,68 m2), łazienka (3 m2) z wanną i toaletą
Poddasze: pomieszczenie gospodarcze 10 m2 (+ przestrzeń pod skosami).

Dom wolnostojący wybudowany w 1958 roku w technologii tradycyjnej. Po remoncie i modernizacji wnętrz: Większa część domu przez lata była sukcesywnie remontowana (wymiana okien na drewniane w 2002 roku, wymiana pieca c.o. na 2-funkcyjny piec Vaillant, remont instalacji c.o. i elektrycznej w 2007 roku, rozprowadzenie instalacji alarmowej, nowa łazienka i kuchnia na piętrze, wymiana podłóg na deski sosnowe i wykładzinę). Dom w dobrym stanie, do wprowadzenia.
Media: ogrzewanie gazowe, woda miejska, szambo własne, w ulicy kanalizacja (oczekiwane podłączenie do kolektora ściekowego).
Na parterze wydzielone mieszkanie (weranda, pokój, kuchnia i łazienka),z własnym ogrodem i wjazdem od drugiej ulicy. Istnieje możliwość przywrócenia standardowego rozkładu domu (parter jako rozległa przestrzeń dzienna, piętro jako część sypialna), przywracając zamurowane przejście pomiędzy obiema częściami (w hallu na parterze)
Dom dla dużej rodziny,  słoneczny (ekspozycja na południowy Zachód) i daje bardzo wiele możliwości potencjalnym nabywcom (rodzina wielopokoleniowa lub możliwość mieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej jednocześnie). Ceniona, zadbana ulica, uporządkowane sąsiedztwo, bezpieczeństwo, doskonała komunikacja
(ok. 500 m do stacji Szybkiej Kolei Miejskiej, 200 m do przystanku autobusowego), w odległości spacerowej szkoły i przedszkola (państwowe i prywatne). Na działce dodatkowo garaż wolnostojący (27 m2) oraz nowy budynek w lekkiej konstrukcji o powierzchni 25 m.kw – idealny do prowadzenia działalności gospodarczej (obecnie budynek pełni funcję pawilonu handlowego). .
Kształtna i pięknie zadrzewiona działka (stare, rozłożyste sosny i liczne krzewy ozdobne) z częścią rekreacyjną od południowego zachodu.

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!.

Informacje

  • Id oferty: radosc-DO-28062012
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 174 m2
  • Powierzchnia działki: 1624 m2
1350000 zł