Duży dom w pobliżu stacji SKM

Solidny, 3-kondygnacyjny dom z dużym potencjałem – możliwość komfortowego mieszkania jak również  prowadzenia działalności gospodarczej oraz mieszkania nawet 2 rodzin. Położony 300 m od stacji SKM przy ładnej, spokojnej ulicy.

Piwnica: 8 pomieszczeń i garaż

Parter: hall wejściowy z wejściem do mieszkania i wejściem na klatkę schodową mieszkania na piętrze, przedpokój, 2 sypialnie, łazienka z wanną i prysznicem, kuchnia z wyjściem na taras (do zagospodarowania), wysoki salon z kominkiem

Piętro: stan do remontu – 5 pomieszczeń i łazienka/4 pokoje, kuchnia i łazienka w zależności od potrzeb

Dom murowany, wybudowany w latach 60-70-tych, po remoncie generalnym w 2012/2013 roku polegającym na wymianie wszystkich instalacji (na parterze i w piwnicy), dociepleniu (styropian 10 cm), nowej konstrukcji dachu (nowe pokrycie blachodachówką), wybudowaniu nowych kominów, wymianie stolarki okiennej i wykończeniu w wysokim standardzie mieszkania na parterze domu i podpiwniczenia. Mieszkanie na piętrze do remontu, w zalezności od potrzeb nadaje się świetnie zarówno na mieszkanie jak i biuro/działalność gospodarczą.  Dom jest podłączony do wszystkich mediów miejskich, w tym również do kanalizacji. Znakomita lokalizacja – centralne (ale ciche) usytuowanie , 1 min od dworca SKM, reprezentacyjna ulica.

 Zapraszam do oglądania – Kupujący nie płaci prowizji!

Informacje

  • Id oferty: michalin-DO-12032015
  • Lokalizacja: Michalin
  • Powierzchnia: 400 m2
  • Powierzchnia działki: 1030 m2
1600000 zł