Kameralny dom na pięknej działce

Dom gotowy do zamieszkania położony w doskonałym punkcie Michalina. Ciche sąsiedztwo, piękna leśna działka i bardzo dobra komunikacja.

Piwnica: pomieszczenie pod połową domu z piecem dwufunkcyjnym
Parter: hall wejściowy, łazienka z prysznicem i toaletą (ok. 5 m2), gabinet (11,8 m2), salon z aneksem kuchennym (łącznie: 29,6 m2), kominkiem i wyjściem na taras.
Piętro: sypialnia główna (15 m2), sypialnia (13,2 m2), łazienka (10 m2 z prysznicem, po remoncie w 2011 roku), garderoba/ mniejszy pokój (7 m2)

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w latach 50. po generalnym remoncie w 2008 roku, kiedy wymieniono okna, wszystkie instalacje, pokrycie dachu na blachodachówkę oraz docieplono dom. Dom jest jasny, funkcjonalny i tani w eksploatacji. Istnieje również możliwość ogrzewania kominkowego (jest rozprowadzenie ciepłego powietrza w całym domu).
Ogrzewanie gazowe i kominkowe (dodatkowo możliwość podłączenia ogrzewania elektrycznego, zasilanego drugą taryfą), woda z własnego, nowego odwiertu na głębokości 18 m. Brama wjazdowa automatycznie otwierana, domofon, system podlewania ogrodu.
Dom usytuowany jest w zadbanym sąsiedztwie, na pięknej leśnej działce, która sprawia wrażenie znacznie większej niż w rzeczywistości. Dodatkowym atutem nieruchomości jest stojący w granicy działki nowy, drewniany domek, który może pełnić rolę domku gościnnego, zadaszonego tarasu, miejsca do pracy lub zabaw dla dzieci. Domek posiada własne ogrzewanie.
Dom do pilnej sprzedaży.

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!.

Informacje

  • Id oferty: michalin-DO-24042012
  • Lokalizacja: Michalin
  • Powierzchnia: 101 m2
  • Powierzchnia działki: 1345 m2
950000 zł