Komfortowy dom 2-rodzinny blisko SKM 0%

Dom idealny dla większej rodziny lub osób, które potrzebują przydomowego biura. Położony przy jednej z ładniejszych ulic osiedla, po stronie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w odległości spacerowej od pełnej infrastruktury miejskiej a także przepięknych terenów spacerowych. Południowa Obwodnica Miasta w zasięgu 5 min jazdy samochodem.

Przyziemie pow. 67,7 mkw: domowe kino (pomieszczenie odsłuchowe-akustyka przystosowana do słuchania muzyki oraz udźwiękowienia filmów) – pow. 33,75 mkw, pomieszczenie gospodarcze – pow 40 mkw; kotłownia z gazowym piecem c.o. Viessmann (8 mkw), kuchnia, toaleta

Parter:  wysoki hall, łazienka (11 mkw) z prysznicem i z pralnią, kuchnia (22 mkw) półotwarta na salon z dwustronnym kominkiem oraz oranżerią (62,5 mkw) z wyjściem na taras, pokój (18 mkw) z łazienką (ok 10 mkw) z prysznicem, toaletą i bidetem.

Poddasze: hall. 3 pokoje (18 mk, 20 mkw, 9 mkw), 2 łazienki z prysznicami, garderoba (5 mkw)

Parterowy budynek mieszkalny z oddzielnym wejściem: salon z aneksem kuchennym, pomieszczenie przejściowe (idealne na pokój do pracy lub garderobę), sypialnia, łazienka z prysznicem

Wolnostojący garaż na 2 samochody oraz 2 motocykle

Dom wybudowany w latach 90’tych, rozbudowany i wyremontowany w 2006 roku. Budowany w technologii tradycyjnej, ocieplony styropianem o grubości 12 cm, pokrycie dachu – ceramiczną dachówką, okna plastikowe z moskitierami. System wi-fi w całym domu, światłowód 600 mb. Ogrzewanie podłogowe na parterze i we wszystkich łazienkach, w ogrodzie zimowym ogrzewanie podłogowe i kaloryfery. System alarmowy we wszystkich pomieszczeniach. Dom jest bardzo solidny i zadbany. Wokół domu bardzo ładny, kameralny ogród z malowniczymi sosnami. Zadbane, spokojne sąsiedztwo. Możliwość szybkiego przekazania domu nowemu Właścicielowi. Zapraszam do oglądania nieruchomości, Kupujący nie płaci prowizji biura.

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-121220
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 390 mkw m2
  • Powierzchnia działki: 1300 m2
1990000 zł