Komfortowy dom w pięknym otoczeniu

Przestronny, reprezentacyjny dom położony w znakomitej lokalizacji, w pobliżu stacji kolei podmiejskiej, w enklawie zadbanych rezydencji otoczonych pięknymi ogrodami.

Parter:

Przestronny hall wejściowy, szatnia, boczne wejście do kuchni

-strefa rodzinna: salon z kominkiem oraz z wyjściem na rozległy taras, część jadalniana połączona z wygodną kuchnią (wyposażoną w sprzęt AGD firmy Miele oraz granitowe blaty) i salonem, toaleta

-strefa do pracy oraz gościnna: gabinet, łazienka z sauną, pokój bankietowy z dekoracyjnym barem wykończonym onyksem (szczególnie dekoracyjnym po podświetleniu)

-strefa gospodarcza: garaż na 2 samochody, kotłownia

Piętro:

-strefa małżeńska: wygodna sypialnia, garderoba i łazienka (wanna, prysznic, jacuzzi, toaleta, pisuar)

-strefa dzieci: 2 sypialnie z łazienką (umywalka, wanna, prysznic, toaleta, bidet) i garderobą oraz 3 sypialnie z łazienką (podwójna umywalka, prysznic, toaleta, bidet)

-strefa rekreacyjna: pokój telewizyjny

-strefa gospodarcza: pralnia

Poddasze: strefa dla gości oraz dodatkowa powierzchnia do przechowywania (zabudowa szafami ściennymi)

Dom bardzo starannie zaprojektowany i wybudowany z materiałów najlepszej jakości, wykańczany w 2005 roku pod nadzorem cenionego architekta wnętrz, który zadbał o funkcjonalność wnętrz oraz komfort użytkowania. Materiały wykończeniowe to m.in. trawertyn, onyks, drewno egzotyczne (merbau i iroko), stolarka drzwiowa również z drewna egzotycznego. Ogromnym atutem tej nieruchomości jest przenikanie pięknego widoku na zadbany ogród do wnętrza domu. Każde pomieszczenie parteru posiada duże okna dzięki czemu dom jest bardzo jasny a mieszkańcy korzystają z walorów estetycznych ogrodu przez cały rok. Od maja do października funkcję salonu przejmuje rozległy taras (w części drewniany) rozciągający się na całej długości części ogrodowej domu. Podczas deszczu lub w czasie upałów może być on zadaszony sterowanymi elektrycznie markizami. W ogrodzie zachwyca piękny widok na wypielęgnowaną zieleń sosen oraz licznych dekoracyjnych krzewów. Dzięki temu, że sąsiedzi posiadają podobne ogrody a w nich starodrzew sosnowy ma się wrażenie, że jest się w lesie. Tymczasem dom jest położony w pięknej, podmiejskiej okolicy, zaledwie 20 km od Centrum Warszawy, 5 minut od stacji kolejki podmiejskiej. Dom jest podłączony do wszystkich mediów miejskich, w tym również do kanalizacji.

Zapraszamy do oglądania i składania ofert, Kupujący nie płaci prowizji.

Ewa Głębicka Langner 608.670.988

Informacje

  • Id oferty: DO-Jozefow-26082015
  • Lokalizacja: Michalin
  • Powierzchnia: 660 m2
  • Powierzchnia działki: 2500 m2
4000000 zł