Parterowy dom do wykończenia

Parterowy dom wolnostojący położony w malowniczej i suchej części Aleksandrowa. Dom w stanie surowym zamkniętym, do wykończenia. Przemyślany projekt z ciekawymi rozwiązaniami.

Rozkład: wiatrołap, hall, salon, kuchnia, jadalnia, sypialnia główna z pokojem kąpielowym i garderobą, sypialnia z łazienką i garderobą, sypialnia z przejściem do oranżerii, garaż na 2 samochody, kotłownia z pralnią, garderoba

Dom wybudowany w latach 2005-2011 w technologii tradycyjnej: pustak ceramiczny Porotherm 43 cm. Poddasze ocieplone wełną mineralną, na dachu dachówka ceramiczna, okna drewniane firmy Pinus. W całym domu ogrzewanie podłogowe, w sypialniach dodatkowe grzejniki. Planowane ogrzewanie pompą ciepła – gotowe odwierty z doprowadzeniem do domu, bez jednostki grzewczej, instalacji wewnętrznych i pieca (możliwość normalnego ogrzewania gazowego – przyłącze gazu w trakcie realizacji). Rozprowadzone instalacje tv+komputerowa, elektryczna, c.o., hydrauliczna i alarmowa (Solid). Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, do nałożenia gładź gipsowa Do zrobienia również elewacja. Teren ogrodzony ogrodzeniem murowanym. Na działce również murowany budynek ogrodowy dopasowany do architektury domu.
Media: woda własna, szambo własne, prąd, przyłącze gazowe trakcie realizacji, pompa ciepła (bez jednostki centralnej). Spokojna okolica w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, przystanek autobusowy w odległości 500 metrów, nieruchomość położona przy drodze polnej – do asfaltu 200 m.

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!

Informacje

  • Id oferty: aleksandrow-DO-28062013
  • Lokalizacja: Aleksandrów
  • Powierzchnia: 260 m2
  • Powierzchnia działki: 1500 m2
1050000 zł