Parterowy, przestronny dom z pięknym ogrodem w bardzo ładnym sąsiedztwie

Poziom przyziemia: pokój bilardowy, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia

Parter: hall, kuchnia, salon z kominkiem w amfiladzie z dużym pokojem przy salonie z wyjściem na taras, 2 sypialnie i łazienka, hall (ta część ma również własne  wejście, istnieje możliwość zrobienia dodatkowej kuchni)

Poziom +1/2 stanowią 2 pokoje, duża łazienka z wanną, prysznicem, bidetem, toaletą oraz mała garderoba

Dom został wybudowany w 1996 roku w technologii tradycyjnej z materiałów dobrej jakości (ściany zewnętrzne podwójny max i styropian), dach pokryty niemiecką dachówką ceramiczną, na podłogach parkiet, ogrzewanie gazowe – nawiewowe, woda własna, szambo własne). Istnieje możliwość aby dom stanowił wygodne lokum dla rodziny dwupokoleniowej, ponieważ zachodnie skrzydło domu posiada drugie wejście z zewnątrz. Dom otoczony jest przepięknym ogrodem ze starodrzewiem, który niezależnie od pory roku cieszy zielenią (przewaga drzew iglastych, sosen ale również wielu gatunków krzewów zimozielonych). Okolica bardzo zadbana, dobry dostęp do komunikacji miejskiej.

Do nieruchomości przynależy również wolnostojący budynek garażowy na 2 samochody wraz z pomieszczeniem gospodarczym i strychem.

Zapraszamy do oglądania domu, Kupujący nie płaci prowizji.

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-26032018
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 280 m2
  • Powierzchnia działki: 1800 m2
1750000 zł