Przestronny, starannie wybudowany dom w doskonałej lokalizacji

Piwnica: 3 pomieszczenia gospodarcze (1.spiżarnia/schowek, 2.pomieszczenie rekreacyjne 3.kotłownia z dodatkową kuchnią i pralnią)

Parter: garaż na 2 samochody, hall wejściowy, toaleta, pokój gościnny/gabinet, kuchnia ze spiżarnią, wygodny salon z jadalnią i wyjściem na rozległy taras z murowanym grillem, sypialnia z łazienką (z sauną i prysznicem) oraz garderobą

Półpietro nad garażem: duży pokój rekreacyjny (idealny na kino domowe lub stół do ping-ponga)

Poddasze: wygodny hall, 3 duże sypialnie i łazienka (z wanna i prysznicem)

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 2001 roku z dużą dbałością o jakość materiałów i wykonania. Na dachu dachówka ceramiczna, okna aluminiowe, elewacja częściowo wykończona kamieniem. Na podłogach kamień oraz terakota a w sypialniach wykładziny. W salonie znajduje się kominek wykończony marmurem. Dom jest bardzo jasny, z idealną ekspozycją na stronę południowo-zachodnią. Przepiękny ogród z oczkiem wodnym i dużą ilością ozdobnych roślin i sosen. Zadbane sąsiedztwo, spokojna ulica z dala od obwodnicy. W odległości spacerowej od domu znajduje się pełna infrastruktura miejska (szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe i SKM) Media: gaz miejski, woda miejska, woda własna (do podlewania ogrodu). Podłączenie kanalizacji przewidziane w 2018/2019 roku. Zapraszamy do oglądania nieruchomości, Kupujacy nie placi prowizji biura.

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-17042018
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 450 m2
  • Powierzchnia działki: 1390 m2
2.200.000 zł