Reprezentacyjny dom z elementami stylu Świdermajer w pięknej okolicy

Elegancki dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najlepszych lokalizacji osiedla. Projekt w trakcie realizacji, gotowy do wykańczania wnętrz przez Nabywcę od marca 2018 roku.

Parter:
reprezentacyjny hall wejściowy, przestronna kuchnia, salon z dużymi, dekoracyjnymi oknami z pięknym widokiem na ogród od strony południowo-wschodniej, łazienka z prysznicem, pokój przeznaczony na gabinet lub sypialnię, spiżarnia pod schodami
Piętro:
3 sypialnie w tym największa z własną garderobą i łazienką, łazienka z pralnią. 2 sypialnie posiadają wyjście na balkon.
Poddasze:
open space z wygodnymi schodami z piętra z wygospodarowanym miejscem na łazienkę i garderobę. Doświetlenie oknami połaciowymi.

Komfortowy i przestronny dom,  zaprojektowany na potrzeby osób ceniących sobie wysoki standard, harmonię, funkcjonalność i słoneczne, wysokie wnętrza a także piękny widok z okien i bardzo ładne sąsiedztwo. Mieszkając w tym miejscu można poczuć się jak na wakacjach, mając wszystkie udogodnienia miasta na wyciągnięcie ręki (wszystkie media miejskie, SKM – spacerem 10 min, szkoły i przedszkola prywatne i państwowe – 8 min, obwodnica w budowie w odległości 1.5 km – dzięki niej za 3 lata dojazd do Wilanowa zajmie 5-8 min, na Okęcie 15 min).

Dom został wybudowany z materiałów wysokiej jakości (porotherm, dachówka ceramiczna, okna drewniane, wykończenie elementów elewacji takich jak – cokół podmurówki, wejście do domu i parapety – kamieniem naturalnym) wg indywidualnego projektu z dbałością o każdy szczegół. Stan deweloperski w jakim dom będzie przekazywany Nabywcy będzie zawierał między innymi: całkowite wykończenie z zewnątrz oraz zagospodarowanie ogrodu (kostka granitowa, trawa z rolki, system podlewania ogrodowego, oświetlenie, dekoracyjna wiata na 2 samochody z pomieszczeniem gospodarczym) a wewnątrz system rekuperacji, wszystkie instalacje gotowe do użytku, tynki i gładzie, parapety. Szczegółowa specyfikacja wykończenia przekazana zostanie osobiście podczas prezentacji nieruchomości. Istnieje możliwość zakupu domu w stanie gotowym do wprowadzenia.
Do sprzedaży pozostał tylko jeden dom, zapraszamy na spotkanie w biurze sprzedaży Anny Głębickiej Nieruchomości Radość. Kupujący nie płaci prowizji.

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-02022018
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 200 m2
  • Powierzchnia działki: 800 m2
1780000 zł