Reprezentacyjny, komfortowy dom z pięknym ogrodem

Dom wybudowany w 2003 roku wg indywidualnego projektu z bardzo dużą dbałością o jakość materiałów i komfort użytkowania domu (technologia tradycyjna, ściany zewnętrzne trójwarstwowe, okna drewniane z drewna Meranti, dachówka ceramiczna)

Parter: hall wejściowy, szatnia, przedpokój, kuchnia (półotwarta z kuchnią indukcyjną) z zapleczem gospodarczym (spiżarnia i kuchnia robocza z kuchnią gazową), jadalnia z tarasem od strony zachodniej, wysoki salon (5 m) z kominkiem i z wyjściem na taras od strony południowej, toaleta, gabinet, sypialnia z tarasem od strony wschodniej, z łazienką (z wanną i prysznicem) oraz garderobą, pralnia z pomieszczeniem gospodarczym
Piętro: przestronny hall, 3 sypialnie (w tym jedna z własną łazienką i garderobą), łazienka, garderoba, pomieszczenie rekreacyjne o powierzchni 50 mkw, obecnie pokój bilardowy z miejscem na ruletkę, gry karciane)
Strych: wolna przestrzeń ze skosami
Garaż na poziomie 0 na 2 samochody z wygodnym podjazdem (i miejscem parkingowym przed garażem na ok 5 samochodów). W garażu przewidziano również miejsce na rowery i inne sprzęty sportowe.

Dom wyróżnia się jakością wykończenia (podłogi m.in. z drewna teakowego, trawertynu, dobrej jakości gresu, starannie wykonane meble w zabudowie) oraz udogodnieniami takimi jak centralny odkurzacz, system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja), kominek z rozprowadzeniem ciepła, własna oczyszczalnia ścieków (kanalizacja w ulicy będzie jeszcze w tym roku), woda miejska i ogrzewanie gazowe. Ogród otaczający dom porośnięty jest sosnami, dębami czerwonymi i wieloma odmianami krzewów ozdobnych (jest system nawadniania) i gwarantuje domownikom poczucie prywatności. Spokojne sąsiedztwo i bliskość pełnej infrastruktury miejskiej to również mocna strona tej nieruchomości. Zapraszam do oglądania domu, Kupujący nie płaci prowizji.

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-01062017
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 350 m2
  • Powierzchnia działki: 1479 m2
2450000 zł