Rozbudowany klimatyczny dom

Dom wolnostojący położony w cenionej części osiedla, w bezpiecznym i zadbanym sąsiedztwie. W pobliżu komunikacja miejska, sklepy, korty tenisowe. Dobra inwestycja – możliwość sprzedaży 521 m2 bez dodatkowego podziału (odrębna działka gruntu).

Piwnica: pomieszczenia gospodarcze
Parter: salon z kominkiem i wyjściem do ogrodu, wyposażona kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wanną i toaletą, pomieszczenie gospodarcze
Piętro: sypialnia z antresolą i balkonem, łazienka

Dom z lat 60 (rozbudowana falenicka „baba jaga”), po rozbudowie i kapitalnym remoncie w 2001 roku oraz dodatkowych modernizacjach w 2005 roku (instalacja co i piec gazowy, ocieplenie domu); dom wybudowany w technologii tradycyjnej. Na podłogach parkiet i deski sosnowe (pokoje) oraz terakota (kuchnia, łazienki); parterowy garaż na 1 samochód. Media: woda miejska, szambo własne, ogrzewanie gazowe. Dom i bardzo przytulnych wnętrzach, z wysokim parterem (część pomieszczeń do więźby dachowej). Dom do częściowego odnowienia. Dobra lokalizacja – blisko sklepów, szkoły, kortów i komunikacji. Ładna częściowo zadrzewiona działka (całość o pow. 889 m2, z czego 521 m2 stanowi odrębną działkę, którą można odsprzedać).

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!.

Informacje

  • Id oferty: falenica-DO-392
  • Lokalizacja: Falenica
  • Powierzchnia: 180 m2
  • Powierzchnia działki: 889 m2
1350000 zł