Starannie wykończony dom

Dom wolnostojący położony na granicy Wawra i Sadula, w pobliżu zamkniętego osiedla – bezpieczne, zadbane sąsiedztwo, komunikacja miejska, szkoły i przedszkola w odległości spacerowej. Materiały wykończeniowe wysokiej jakości, starannie zagospodarowana działka, dobry dojazd.

Piwnica: pomieszczenie techniczne z kotłownią, pralnia, pomieszczenie rekreacyjne z sauną i łazienką (prysznic, toaleta), pomieszczenie gospodarcze

Parter: hall, salon (38 m2) z jadalnią (9 m2) i wyposażoną kuchnią (16 m2), toaleta, biblioteka (33 m2 z kominkiem), garaż (na 1 samochód)

Piętro: hall, 4 sypialnie (14 m2, 15,5 m2, 17 m2 i 24 m2), 2 łazienki (8 m2 z prysznicem, wanną i toaletą oraz druga – 5,6 m2 z prysznicem i toaletą); dodatkowo na półpiętrze pomieszczenie gospodarcze

Dom wybudowany w 1995 roku w technologii tradycyjnej, dach kryty blachodachówką, stolarka okienna plastikowa. Na podłogach parkiet egzotyczny (salon, jadalnia, gabinet i sypialnie, schody wewnętrzne oraz hall na piętrze) oraz terakota (łazienki, kuchnia) i gres (taras, garaż). Media: ogrzewanie gazowe, woda miejska, kanalizacja miejska, instalacje alarmowe, domofon. Dojazd utwardzoną drogą. Działka starannie zagospodarowana – ładnie utrzymany trawnik oraz krzewy ozdobne. Dodatkowe miejsca postojowe z wjazdem od strony zamkniętego osiedla.

Pilna sprzedaż!

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!

Informacje

  • Id oferty: anin-DO-19092012
  • Lokalizacja: Anin Sadul
  • Powierzchnia: 250 m2
  • Powierzchnia działki: 720 m2
1300000 zł