Stylowy dom po remoncie

Dom wolnostojący położony w sercu Zbójnej Góry w sąsiedztwie lasu i rezydencji, na pięknie zadrzewionej działce. Dom przedwojenny po generalnym remoncie, do wprowadzenia.

Parter: hall, wyposażona kuchnia, salon z kominkiem, gabinet z wyjściem na werandę i do ogrodu, 2 sypialnie (w amfiladzie), łazienka (z toaletą i wanną)

Poddasze: 80 m2 p.u. do adaptacji (doprowadzone wszystkie media)

 

Dom wybudowany w 1936 w technologii mieszanej, po remoncie generalnym (w tym konstrukcyjnym) w 2009 roku: nowe ściany betonowe werand (wzmocnienie konstrukcji), ściany szczytowe wielowarstwowe (40 cm – 5 warstw – doskonała izolacja domu), dach w konstrukcji drewnianej; nowa płyta pod budynkiem (27 cm + izolacja twardym styropianem styrodyr 10 cm;),   izolacje wewnętrzne i zewnętrzne budynku z membranami, nowe instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne. Piec co dwufunkcyjny Vaillant, kominek z rozprowadzeniem również na poddaszu (wkład niemiecki Spartherm z roletą pionową). Stolarka okienna drewniana mahoniowa, drzwi wejściowe trójwarstwowe dębowe, na podłogach parkiet jesionowy. Nowe tynki wewnętrzne, zabudowa kuchenna (bez piekarnika), biały montaż w łazience, glazura, terakota, podłogi.

Media: ogrzewanie gazowe i kominkowe, woda własna, szambo własne, instalacja alarmowa (wewnętrzna i zewnętrzna).

Dom w pełni funkcjonalny i wygodny, do wykończenia elewacja zewnętrzna według uznania. Piękna działka i doskonałe sąsiedztwo, w pobliżu autobus (300 m) i tereny leśne.

 

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!

 .

Informacje

  • Id oferty: radosc-11052012
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 110 m2
  • Powierzchnia działki: 1100 m2
980000 zł