Tradycyjna architektura w leśnym otoczeniu

Przestronny dom wolnostojący położony na pięknie zagospodarowanej, leśnej działce. Dom starannie wykończony materiałami wysokiej jakości.

Piwnica: 2 pomieszczenia rekreacyjne, pralnia z kotłownią, mała spiżarnia, garderoba, sala bilardowa z barkiem, sala rekreacyjna (np do ping-ponga), sauna z łazienką
Parter: reprezentacyjny hall, gabinet, toaleta, wyposażona i umeblowana kuchnia, salon składający się z trzech części (jadalnia, część kominkowa i z wyjściem na taras), spiżarnia, garaż na 2 samochody z wyjściem do altany ogrodowej
Piętro: hall, garderoba, 4 sypialnie (w tym 3 z własnymi łazienkami)

Dom wybudowany w technologii tradycyjnej w 2001 roku, dach kryty dachówką ceramiczną z obróbką z miedzi. Stolarka okienna drewniana (mahoń), antywłamaniowa (folia). Na podłogach gres (hall, kuchnia, łazienki), klepka dębowa (salon, jadalnia, gabinet, sypialnie); pod gresem ogrzewanie podłogowe. Media: woda własna, szambo własne, ogrzewanie gazowe (+ podłogowe elektryczne w hallu, kuchni i łazienkach).
Pięknie zagospodarowana działka ze starodrzewem sosnowym: staw ogrodowy, altana, wędzarnia, krzewy; na podjeździe kostka granitowa. Leśna okolica, w sąsiedztwie nowych domów z dobrym dojazdem do głównych ulic osiedla i blisko stacji SKM.

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!

Informacje

  • Id oferty: radosc-DO-21122014
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 442 m2
  • Powierzchnia działki: 1438 m2
1720000 zł