Urokliwy bliźniak w spokojnej okolicy 0%

Gotowy do wprowadzenia, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w cenionej lokalizacji Radości.

Parter: garaż na 1 samochód, hall, pokój ok 10 mkw, łazienka z toaletą i pomieszczeniem gospodarczym (z piecem c.o. i pralką), aneks kuchenny, salon z kominkiem i wyjściem na taras

Piętro: hall, 3 sypialnie (w tym największa z garderobą) i łazienka z wanną i prysznicem

Poddasze: otwarta przestrzeń z oknami połaciowymi

Dom wybudowany i wykończony w 2011 roku w technologii tradycyjnej z dużą dbałością o wysoką jakość materiałów, detale architektoniczne i staranne wykonanie. Stolarka okienna drewniana, na dachu dachówka ceramiczna, ocieplenie, granitowe parapety zewnętrzne. W granicie wykonane również wejście do domu. Bardzo jasne i funkcjonalne wnętrza wykonane z materiałów wysokiej jakości – trawertyn (parter, łazienki i tarasy, schody, hall na piętrze), drewno (podłoga na piętrze). Kuchnia to również mocna strona tej oferty – funkcjonalna, wysokiej jakości zabudowa i kamienne blaty. W salonie dekoracyjny kominek i komfortowa część wypoczynkowa. W oknach w całym domu rolety.

Ekonomiczne ogrzewanie gazowe, a na parterze i w łazienkach wodne podłogowe. Woda własna z systemem filtracji. Szambo. Bardzo ładnie zaprojektowana i utrzymana zieleń wokół domu i w sąsiedztwie (podjazd z kostki granitowej, oświetlenie zewnętrzne, centralne podlewanie ogrodu).

Lokalizacja domu gwarantuje spokojne, bezpieczne, zadbane sąsiedztwo oraz wygodną komunikację z Centrum. W pobliżu, przy ulicy Bajkowej, znajduje się ceniona szkoła podstawowa. Zapraszam do oglądania. Kupujący nie płaci prowizji.

Informacje

  • Id oferty: DO-Radosc-11122018
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 150 m2
  • Powierzchnia działki: 355 m2
1490000 zł