Działka w okolicy Króla Kazimierza | Nieruchomości Radość

Działka w okolicy Króla Kazimierza

Działka budowlana położona w cenionej okolicy, w trzeciej linii zabudowy od ul. Króla Kazimierza (zapewniony dojazd do działki służebnością drogową o szerokości 6 m). Okolica zabudowana zadbanymi domami, w pobliżu pełnej infrastruktury osiedlowej i ścieżek rowerowych.

Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z dopuszczeniem usług (do 20% powierzchni budynku), z możliwością zabudowy 20% działki budynkiem mieszkalnym do 11 m wysokości (do 2,5 kondygnacji) oraz garażem do 5 m wysokości; powierzchnia biologicznie czynna: do 50% działki.

Działka z zapewnionym dojazdem od ul. Króla Kazimierza służebnością drogową o szerokości 6 m, obciążona tą samą służebnością dla działek sąsiednich (pas o szerokości 6 m i długości 28 m). Wymiary działki po odjęciu służebności: 28 m (front, wjazd od Zachodu) x 35 m x 40 m x 27 m. Przy działce gaz i prąd. Ulica Króla Kazimierza betonowa, w odległości spacerowej szkoła na ul. Bajkowej, komunikacja miejska (SKM, autobusy) oraz lokalne sklepy.

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!

Informacje

  • Id oferty: radosc-DZ-29042013
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 1183 m2
800000 zł