Apartament w Aninie – doskonały na cele mieszkalno-biurowe 0%

Nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w doskonałym punkcie starego Anina. Idealne na cele mieszkalne i biurowe (część przyziemia stanowi bardziej odseparowaną strefę – może pełnić funkcje gabinetu lekarskiego, kosmetycznego lub biura)
Piwnica: kotłownia, pralnia, piwnica na wino
Przyziemie: garaż na 1 samochód, hall, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z wanną i prysznicem, pokój kominkowy, sypialnia, garderoba/schowek
Wysoki parter: salon (44 mkw) z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym: kuchnia gazowa, piekarnik, lodówka z kostkarką) oraz wyjściem do ogrodu zimowego i na taras od strony południowej, sypialnia z garderobą, gabinet, łazienka (z prysznicem, toaletą, bidetem i 2 umywalkami)
Mieszkanie jest jasne (ekspozycja na południe), wykończone materiałami dobrej jakości (podłogi z deski dębowej i terakoty).
Do apartamentu przynależy ogródek o powierzchni 175 mkw (ogrodzony z zadbanym trawnikiem)
oraz 2 miejsca parkingowe na parkingu wewnętrznym przy wejściu do mieszkania (oraz dodatkowo garaż na 1 samochód)
Lokalizacja gwarantuje bezpieczeństwo, komfort podmiejskiej okolicy z bardzo dobrą komunikacją, bliskością szkół i przedszkoli oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do oglądania nieruchomości, Kupujący nie płacą prowizji biura.

Informacje

  • Id oferty: M-Anin-21012019
  • Lokalizacja: Anin
  • Powierzchnia: 248,15 m2
  • Pokoje: 5
1750000 zł