Dwupoziomowe mieszkanie w zamkniętym osiedlu

Przestronne (150 m.kw. po podłodze), dwupoziomowe mieszkanie położone w 4-lokalowym budynku w zamkniętym osiedlu.

 

 

 

 

Poziom 1: hall, garderoba, gabinet, łazienka, sypialnia, salon z kominkiem i z wyjściem na 12-metrowy balkon, kuchnia z jadalnią połączone z salonem

Poziom 2: hall, łazienka z wanną, bidetem i toaletą, 2 duże sypialnie – na tym poziomie pomieszczenia doświetlone są oknami połaciowymi.

Mieszkanie urządzone jest z dużym smakiem i wyróżnia się funkcjonalnością (pomieszczenia są przestronne, jasne-dzięki ekspozycji najważniejszych pomieszczeń na południowy zachód, ustawne). Wykończone naturalnymi materiałami dobrej jakości – podłogi, kuchnia, łazienki, dekoracyjny kominek – stanowią o wysokim standardzie mieszkania. Na życzenie Kupującego część mebli i oświetlenia może pozostać w mieszkaniu. Istnieje mozliwość szybkiego przejęcia mieszkania.
Osiedle idealne dla rodzin z dziećmi – znajdują się tu 2 place zabaw, boisko do siatkówki plażowej oraz do piłki nożnej. W pobliżu boisko ORLIK i miejski plac zabaw. Wkrótce w tej okolicy powstanie nowa szkola podstawowa, żłobek i przedszkole. Lokalizacja osiedla zapewnia doskonałą komunikację z Centrum jak również mieszkanie w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych (ścieżek rowerowych, terenów spacerowych). W pobliżu osiedla znajduje się także Centrum Konferencyjne Hilton, w którym można skorzystać z basenu, SPA, salonu fryzjerskiego lub zjeść niedzielny obiad (w okolicy jest kilka restauracji i dużych sklepów spożywczych). W okolicy znajdują się również 2 szkoły podstawowe, przedszkola, przychodnia.

Zapraszam do oglądania mieszkania i składania ofert Sprzedającym, Kupujący nie płaci prowizji.

Informacje

  • Id oferty: MI-Borków-09052016
  • Lokalizacja: Radość
  • Powierzchnia: 120 m2
  • Pokoje: 5
690000 zł