Komfortowy penthouse w nowym osiedlu

Wyjątkowy, komfortowy penthouse na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku w zadbanym osiedlu Wichrowy Park.


Rozkład: hall, kuchnia z wyjściem na taras, salon z wyjściem na okalający całe mieszkanie taras,
część małżeńska składająca się z sypialni, gabinetu i łazienki (z gabinetu i łazienki również wyjście na taras), część dzieci gospodarzy (2 sypialnie, łazienka dzieci i gościnna)
Mieszkanie zaprojektowane z rozmysłem tak, aby, oprócz sprzyjającej integracji rodziny rozległej części dziennej,
każdy jego mieszkaniec miał swoją indywidualną przestrzeń.  Założeniem autora projektu wnętrz były doskonałe rozwiązania funkcjonalne oraz ponadczasowość najwyższej jakości materiałów wykończeniowych
(drewno egzotyczne współgrające z drewnianymi oknami, marmur, trawertyn, stiuk). Mieszkanie zachwyca ilością światła (jest to jedyne mieszkanie na kondygnacji, z oknami na cztery strony świata) , eleganckim i konsekwentnym, ale  ciepłym stylem. Apartament może zostać sprzedany z większością wyposażenia.
Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w podziemnym parkingu oraz piwnica (8.5 m.kw.). Osiedle Wichrowy Park jest przez całą dobę strzeżone, z pełną infrastrukturą osiedlową (2 place zabaw), jest zadbane i posiada wygodną lokalizację z dobrym dojazdem do Centrum. W pobliżu znajdują się centrum konferencyjno-hotelowe Hilton (w budowie)
oraz studio filmowe ATM. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły – państwowa oraz renomowana szkoła prywatna (podstawowa i gimnazjum) w Aninie (2 km).

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!.

Informacje

  • Id oferty: anin-MI-08062012
  • Lokalizacja: Anin Sadul
  • Powierzchnia: 120 m2
  • Pokoje: 5
1210000 zł