Budynek w centrum Świdra na dużej działce

Dom wolnostojący położony przy lokalnej drodze łączącej Otwock i Józefów, po remoncie generalnym. Pięknie zadrzewiona działka, możliwość mieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

Przyziemie: hall, wyposażona kuchnia (15 m2), pomieszczenie gospodarcze (z piecem co oraz suszarnią), łazienka (z wanną, pralką, wc i prysznicem), pokój rekreacyjny (18 m2), garaż (na 1 samochód, z automatyczną bramą)
Parter: wiatrołap, hall, salon z wyjściem na duży taras (20 m2) – z możliwością zabudowania np pod ogród zimowy, 2 pokoje (1 z balkonem), łazienka (z wanną, toaletą i prysznicem)
Piętro: hall, 3 sypialnie (z balkonami), łazienka (toaleta, prysznic, wanna z hydromasażem)

Dom wybudowany w 1972 roku w technologii tradycyjnej, starannie wyremontowany (wymiana wszystkich instalacji, pokrycia dachu z blachodachówką, nowe okna plastikowe, ocieplenie podłogi w piwnicy, renowacja klepki dębowej, wymiana stolarki drzwiowej, ocieplenie elewacji domu, zamontowanie automatycznej bramy garażowej i wjazdowej). Media: gaz, prąd, woda własna (studnia 32 m), wodociąg i kanalizacja w ulicy. Dom idealny dla dużej rodziny lub na cele biurowo-mieszkalne lub nawet punkt handlowy; dom słonecznym, z dobrą ekspozycją na światło; odseparowany od ulicy pięknymi brzozami i świerkami.

Doskonała, ceniona lokalizacja – Otwock jest dobrze skomunikowany z centrum Warszawy (szybka kolej miejska – zaledwie 30 minut od stacji Śródmieście – z systemem Parkuj i Jedź; komunikacja autobusowa – miejska oraz prywatna; w trakcie realizacji przedłużenie Wału Miedzeszyńskiego, planowana budowa Obwodnicy Warszawy w odległości 10 km od Świdra). Rejon ceniony przez mieszkańców i branżę hotelarską oraz medialną ze względu na walory przestrzenne, zdrowotne i komunikacyjne (Holiday Inn w sąsiednim Józefowie, sieć Hilton w Miedzeszynie w trakcie realizacji; ATM Studio przy Wale Miedzeszyńskim, i inne).

Pilna sprzedaż – możliwe negocjacje!

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego – wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Zapraszamy!.

Informacje

  • Id oferty: otwock-DO-457nc
  • Lokalizacja: Otwock
  • Powierzchnia: 180 m2
  • Pomieszczenia: 6
1090000 zł