Pracownicy

Anna Głębicka – właściciel, pośrednik w obrocie nieruchomościami

Od urodzenia związana z Radością – rodzinnie i zawodowo. W kwietniu 1992 roku założyła jedno z pierwszych biur nieruchomości w prawobrzeżnej Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, w lipcu 1999 roku otrzymała licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami (numer 66). Specjalizuje się w obrocie gruntami oraz domami, a dzięki zamiłowaniu do budownictwa i aranżacji wnętrz doskonale łączy swoją pasję z pracą. Łagodny mediator i kreatywny wizjoner – do każdego zadania podchodzi ze spokojem i zrozumieniem.

Licencja zawodowa 66

tel. +48660448513

e-mail: anna_glebicka@radosc.pl

dr Krzysztof Głębicki – rzeczoznawca majątkowy, biegły sądowy

Z wykształcenia fizyk (doktor biofizyki, wieloletni pracownik PAN), od 1996 roku rzeczoznawca majątkowy. Autor ponad 1700 wycen nieruchomości komercyjnych, mieszkaniowych oraz inwestycyjnych dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, w tym dla placówek dyplomatycznych, Agencji Mienia Wojskowego, Telewizji Polskiej SA, banku Millenium, Frito-Lay Poland. Rzeczoznawca niezależny. Biegły sądowy w zakresie szacowania nieruchomości, członek Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej w sekcji ds rzeczoznawców majątkowych.

Języki: angielski, francuski

Uprawnienia nr: 2030

tel. +48602764546

e-mail: k.glebicki@radosc.pl

Ewa Głębicka Langner – pośrednik w obrocie nieruchomościami

Magister MBA Zarządzania Strategicznego, specjalizuje się w promocji nieruchomości. Odpowiedzialna za kontakt z kluczowymi klientami, z dużym zaangażowaniem planuje i realizuje strategie sprzedaży nieruchomości. Pasjonuje się architekturą, wystrojem wnętrz i fotografią – to wszystko idealnie łączy w codziennej pracy. Śledzi trendy na rynku nieruchomości i wyznacza kierunki rozwoju firmy.

Języki: angielski, francuski

Licencja zawodowa 4673

tel. +48608670988

e-mail: ewa.g.langner@gmail.com