Komfort i leśna działka blisko SKM

Zadbany dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji. Gotowy do wprowadzenia.

Ciekawie zaprojektowany, wygodny dom w zabudowie bliźniaczej położony w bezpiecznej okolicy. Przestrzenne wnętrza, piękna i starannie zagospodarowana działka ze starodrzewem, zadbane sąsiedztwo.

Parter: wiatrołap z szafą ścienną, hall, salon z kominkiem i wyjściem na duży taras, wyposażona i urządzona kuchnia, gabinet, toaleta, pralnia z suszarnią, garaż na 2 samochody

Piętro: hall, pokój rekreacyjny (pokój z rozprowadzonymi instalacjami kina domowego), łazienka (z prysznicem), sypialnia mniejsza (z szafami ściennymi), sypialnia większa (ok. 40 m2 – możliwość podziału na dwa mniejsze pokoje), łazienka (z wanną i toaletą);

Poddasze: pomieszczenie gospodarcze

Dom wybudowany w 2003 r w technologii tradycyjnej, starannie wykończony: na podłogach parkiet przemysłowy (hall, salon, kuchnia i gabinet), terakota (łazienki), wykładzina dywanowa (sypialnie, pokój rekreacyjny).

Media: ogrzewanie gazowe (piec + duży zasobnik), rekuperacja (wentylacja mechaniczna), woda własna, szambo własne, instalacja alarmowa, monitoring. Do wynajęcia dom z wyposażeniem (pełne wyposażenie kuchni – zabudowa oraz agd; umeblowany salon i gabinet, pralka i suszarka w pomieszczeniu gospodarczym, łóżko i szafki w sypialni głównej, zestaw wypoczynkowy w pomieszczeniu rekreacyjnym)

Działka ze starodrzewem oraz stawem (nowoczesny system filtracji – latem bez komarów; głębokość do 1,8 m, możliwość zabezpieczenia przed dziećmi) i placem zabaw dla dzieci. Ceniona, wygodna okolica.

Informacje

  • Id oferty: W-miedzeszyn-22092017
  • Lokalizacja: Miedzeszyn
  • Powierzchnia: 220 m2
  • Powierzchnia działki: 821 m2
4800 zł